Strona główna
Wiadomości-24Sport-24Kultura-24Gospodarka-24Wybory 2010Kontakt-24
Dzisiaj jest wtorek, 2 września 2014 r. 245 dzień roku.
Imieniny: Juliana, Stefana, jutro: Izabeli, Szymona
Naszą witrynę przegląda teraz 739 gości 
Dodaj portal do ulubionychDodaj strone do ulubionychUstaw jako strone startowa_Drukuj strone
Idz do gory
wróć na stronę główną

Msza z uzdrowieniem 10 września

msza z uzdrowieniemInformujemy, że znany charyzmatyk i egzorcysta, ks. Jarosław Cielecki będzie gościł w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Lutomi Dolnej w Gminie Świdnica w środę, 10 września, a nie jak wcześniej podaliśmy 3 września. Za pomyłkę przepraszamy.

 

Liderzy Nowej Prawicy w Świdnicy

aaanpDziałające od kilku tygodni koło Nowej Prawicy rozpoczyna kampanię do wyborów samorządowych. W piątek, 5 września do poparcia programu partii Janusza Korwin-Mikkego namawiać będą świdniczan poseł Przemysław Wipler i Stefan Oleszczuk, legendarny burmistrz Kamienia Pomorskiego, który na lokalnym gruncie z sukcesem wdrażał idee wolnego rynku i wolnej przedsiębiorczości.

 

Nagrody dla najzdolniejszych

Oświata NagrodyW gronie wyróżnionych są sportowcy, najlepsi maturzyści i olimpijczycy. Nagrody pieniężne w sumie otrzymało 137 uczniów. Najlepszymi maturzystami powiatu świdnickiego okazali się: Anna Lasak, Jagoda Glinka, Wojciech Bielawski, Beata Janus i Paweł Tarczyński.

 

Ufunduj „Złote Oko”

złote oko10 września rozpocznie się VII edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. Jak co roku, młodzi dokumentaliści zmierzą się w konkursie na najlepszy film. Do środy, 10 września, można wspomóc Festiwal, dołączając do zbiórki w serwisie PolakPotrafi.pl: http://polakpotrafi.pl/projekt/okiem.

 

Osiem pudeł z wyprawkami

zbiorka2014miniStowarzyszenie Świdnickich Mam „Mamy co kochamy” zakończyło zbiórkę artykułów szkolnych dla uczniów świdnickich podstawówek. Dary już trafiły do szkół.

 

Robótki praktyczne

straz-lekcja30-letniego nauczyciela i 13-letniego ucznia trudnego złodziejskiego rzemiosła zatrzymał patrol świdnickiej straży miejskiej. Duet zastano podczas zajęć praktycznych na terenie ogródków działkowych przy ulicy Esperantystów.

 

Rok szkolny zaczęli z przyjaciółmi (FOTO)

sp10bSzkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy na dzisiejszej inauguracji nowego roku szkolnego wręczyła Rzecznikowi Praw Dziecka Markowi Michalakowi statuetkę Przyjaciela Szkoły. Uczniowie podstawówki im. Jana Pawła II świętowali dziś z przyjaciółmi.

 
Temat tygodnia

Walka o POparcie

Walka o POparcie

Wojciech Murdzek negocjuje z wojewódzkimi władzami Platformy Obywatelskiej. Całkiem możliwe jest, że to on, a nie Alicja Synowska, dostanie poparcie rządzącej Dolnym Śląskiem partii.

E-wydanie
  • Reklama
  • Redakcja
  • e-wydanie
Najnowsze komentarze
  • To swiadczy o poparciu i zaufaniu jakim darzona jest Pani Alicja :)Tak naprawdę... Więcej...
  • oj chyba grubiej :) Więcej...
  • BeiԀe does proactool work the exercise you dߋ justice to them. In օrder to feel ... Więcej...
  • może ktoś z szanownych władz miasta zająłby się ulicą KOLejową.zamkni ęta częsci... Więcej...
  • Dobre! Więcej...
  • Na Santa Porta kasę wyłożyło miasto... Cóż więc chce osiągnąć radny celebryta z ... Więcej...
Szukaj pracy z jobenter.pl
 Portal Ziemii Dzierżoniowskiej walbrzyski.pl   stal   interia     spiks     wpb      Dolnośląski Portal Pracy